Instaprinteris       

EVENTBOX Instaprinteris ļauj piesaistīt informāciju no Jūsu pasākuma fotoattēliem. Vienkārši izvēlieties #hashtag un pasakiet viesiem, lai viņi atzīmē savus fotoattēlus, kad viņi tos augšupielādē Instagram. Instaprinteris pārbaudīs Instagram, lai atrastu fotoattēlus, kuriem ir pasākuma #hashtag un automātiski tos lejupielādēs un izdrukās ar pasākumam pielāgoto dizainu un logo. 

KĀ TAS STRĀDĀ?

Viss ir ļoti vienkārši! 

Katrs no mums apmeklē dažādus pasākumus. Kompānija EVENTBOX uzstāda Instaprinteri pasākumos. Jūs pasākumā bildējaties ar savu vai asistenta mobilo vai varat izvēlēties jebkuru savu mīļāko fotoattēlu telefonā. 

Pie asistenta uzziniet pasākuma #hashtag, jo ar to ir jāatzīmē savs fotoattēls Instagram. Kā arī asistents palīdzēs Jums, ja radīsies kaut kādas grūtības.

Ko DARĪT tālāk?

Jums ir iespēja izdrukāt jebkuru Jūsu mīļāko fotoattēlu skaitu. Lai to izdarītu, Jums vienkārši jāievieto savs foto Instagram. Jūs ievietojat fotoattēlus no galerijas vai uzņemat jaunu fotoattēlu un vienkārši atzīmējiet to ar īpašu pasākuma #hashtag. Instaprinter automātiski izdrukās Jūsu brīnišķīgo fotoattēlu, 10x15 izmērā. Var izdrukāt vairāk nekā vienu fotoattēlu. 

paņemt bildi!!!

Kamēr Jūs vienkārši dzerat kafiju un atpūšaties, fotoattēli tiks izdrukāti un Jūs tos varēsiet paņemt no asistenta. 

Priecājaties, smaidiet, fotografējiet. Tagad Jūs vienmēr varat izdrukāt savus fotoattēlus jebkur, kur ir uzstādīts EVENTBOX Instaprinter!!!

PĀRVĒRTIET SAVU AUDITORIJU PAR SAVA ZĪMOLA POPULARIZĒTĀJIEM

Apbrīnojams veids, kā palielināt lietotāju ģenerētu saturu un padarīt Jūsu auditoriju par sava zīmola popularizētājiem. Instaprinteris lejupielādē Jūsu viesu publicētos foto no Instagram. Tas izdrukā fotogrāfijas ar pasākuma logo 10x15 izmērā. Vai tas nav forši?

Ja Jūsu uzņēmumam ir Instagram konts un Jūs vēlētos reklamēt savu pasākumu vai pakalpojumu, Jums palīdzēs Eventbox Instaprinter. Vairāki pasākumi ar Eventbox Instaprinteri un Jūsu sekotāju, like un komentāru skaits pieaugs daudzkārt.

INTERAKTĪVAis FOTOGRĀFs

Izmantojiet lielisko iespēju,  piesaistot fotogrāfu savā pasākumā, visi viņa uzņemtie fotoattēli tiks automātiski parādīti ekrānā un izdrukāti. Fotokamerai jābūt wi-fi, bluetooth vai NFS funkcijai.

cenas un piedāvājumi

Pasūtīt Eventbox Instaprinteri ir ļoti viegli! 

Lai to izdarīt, vienkārši aizpildiet pieteikuma formu vai zvaniet pa tālruni +37126933267. Instaprinteris lieliski iederēsies jebkurā pasākumā, jo visiem patīk fotografēties un dalīties ar saviem fotoattēliem sociālajos tīklos.

1 stunda - 45 euro*

2 stundas - 85 euro*

3 stundas - 120 euro*

Visa diena - 250 euro*
Pakalpojumā iekļauts:
  • neierobežots fotoattēlu skaits;
  • asistenta darbs;
  • individuālais bilžu dizains;
  • liels aksesuāru skaits.

*Cena ir atkarīga no pasākuma veida un cilvēku skaita. Sazinieties ar mums, lai precizētu pakalpojuma cenu.

 Papildus piedāvājumi:

  • bilžu fons;
  • logo uz bildes;
  • bilžu slideshow uz 32' TV ekrāna ar reklāmas iespējām.

Pasūtīt Eventbox Instaprinteri